Podpora

Jak nás můžete podpořit?

Finanční dar – pomůže nám jakákoli částka

Libovolnou částku nám můžete zaslat na číslo našeho účtu: 30332-081/0100. Na požádání vám vystavíme darovací smlouvu, kontaktujte nás na e-mail: .

Věcný dar

Můžete nám věnovat např. PC, kancelářský materiál, toner do tiskárny, žárovky, ale mohou to být také věci, které vyrábíte a my je uplatníme v rámci našich akcí nebo jako cenu do soutěže v časopise GONG (kosmetika, knihy, kalendáře, propisky, kává, vody, sušenky atd.). Na požádání vám vystavíme darovací smlouvu. Pokud nám něco můžete nabídnout, kontaktujte nás: 

Zapojte do neziskové činnosti své zaměstnance

Má-li vaše firma nadšené zaměstnance, kteří by nám chtěli pomoci vlastní prací a rádi by u nás absolvovali svůj „Den pro neziskovku“ nebo se chtějí zapojit do našich aktivit i dlouhodobě, kontaktujte nás na e-mail: 

Podpora

Placené umístění Vašeho loga/banneru na našem webu (www.asnep.cz).

Máte-li zájem, kontaktujte nás:

Můžete nám také poskytnout bezplatné služby (právní poradenství, grafické práce, školení pro naše pracovníky apod.) Kontaktujte nás na e-mail: 

Věnujte výtěžek z akce

Pořádáte-li nějakou akci jako je víkendový workshop, divadelní představení, koncert, výstava, předváděcí akce, konference apod. a chtěli byste výtěžek z této události věnovat nám, kontaktujte nás na e-mail: 

Jiné možnosti

Máte-li jakýkoli další nápad jak nás můžete podpořit, kontaktujte nás na e-mail: 

Pokud bude třeba, jsme připraveni Vám zaslat i další doplňující informace, fota, vyroční zprávu, rozpočty, informace o našich projektech a podobně.

 

Vyřizuje:  Pavlína Spilková

 

 

Aktualizace stránky: 10. 4. 2017