Vedení ASNEP v historii

 

PREZIDENTI ASNEP

 

 
Pavlína Spilková  

Prezidentkou ASNEP zvolená: 01. 03. 2017

 

 
Mgr. Petr Vysuček  
Prezidentem ASNEP znovuzvolený: 02. 09. 2015
Prezidentem ASNEP zvolen: 04. 09. 2013

 

 
Ing. Zdeněk Kašpar  
Ing. Zdeněk kašpar
Prezidentem ASNEP
Znovuzvolený:
02. 03. 2011
Znovuzvolený: 04. 02. 2009
Znovuzvolený: 03. 05. 2006
Znovuzvolený: 07. 04. 2004
Volba zpochybněna, zvolen v novém hlasování: 03. 04. 2002
Prezidentem ASNEP zvolen: 06. 03. 2002

 

 
Mgr. Věra Strnadová  
Mgr. Věra Strnadová
Odstoupila: 06. 02. 2002
Znovuzvolená: 04. 04. 2001
Znovuzvolená: 07. 04. 1999
Prezidentkou ASNEP zvolena: 07. 04. 1997

 

 
Mgr. Ota Panský  
Mgr. Ota Panský
Odstoupil: 10. 03. 1997
Znovuzvolený: 01. 08. 1995
Prezidentem ASNEP zvolen: 07. 12. 1992

VICEPREZIDENTI ASNEP

 

Mgr. Petr Vysuček  
Viceprezidentem ASNEP
Zvolen:
01. 03. 2017
 
Mgr. Šárka Prokopiusová  
 
Zvolena: 04. 09. 2013

 

 

 
Mgr. Věra Strnadová  
 
Zvolena: 02. 03. 2011
 
Mgr. Ota Panský  
 
Viceprezidentem ASNEP Znovuzvolený: 04. 02. 2009
Znovuzvolený: 03. 05. 2006
Znovuzvolený: 07. 04. 2004
Znovuzvolený: 04. 04. 2001
Znovuzvolený: 07. 04. 1999
Viceprezidentem zvolený: 14. 05. 1997

 

 
Oldřich Jendrulek  
 
Nezvolený: 14. 05. 1997
Viceprezidentem zvolen: 01. 08. 1995

Stránky: 1 2