Vedení ASNEP v historii

 

 
Vladimír Buberle  
 
Nezvolený: 14. 05. 1997
Znovuzvolený: 01. 08. 1995
II. viceprezidentem zvolený: 30. 11. 1993

 

 
doc. Ing. Jaroslav Hrubý, CSc.
 
Odstoupil: 01. 08. 1995
Viceprezidentem zvolen: 07. 12. 1992


VÝKONNÍ ŘEDITELÉ/TAJEMNÍCI ASNEP – SEKRETARIÁT

Mgr. Lenka Jurčíková
na postu tajemnice od 1. 8. 2018
Bc. Denisa Vacková, Dis,
na postu tajemnice od 1. 05. 2017 do 31. 7. 2018
Regina Poláková
na postu tajemnice od 2016 – 31. 04. 2017
Monika Jindrová
na postu výkonné ředitelky od 01. 11. 2014 – 20. 04. 2016
Mgr. Marie Doležalová od 01. 02. 2014 – 31. 10. 2014
Bc. Martina Kronusová 01. 02. 2005 – 31. 1. 2014
Mgr. Marína Dvořáková 01. 10. 2004 – 11. 02. 2005
Veronika Toráčová 01. 06. 1999 – 30. 09. 2004
Kaj Kostelník 01. 01. 1999 – 31. 05. 1999
Oldřich Jendrulek 1995 – 1998
Jaroslava Hrubá 1995
František Tresa 1992 – 1995

 

Stránky: 1 2