Kurz MZS 2023 Informace

Máme pro vás podrobné informace k připravovaným kurzům Mezinárodního znakového systému (MZS)!

Máme pro vás podrobné informace k připravovaným kurzům Mezinárodního znakového systému (MZS)!
Veškeré informace najdete na nově vytvořeném posteru, který vám chci nyní představit. Najdete na něm  podrobné údaje o ceně kurzu, o každém lektorovi, o nabízených termínech a také to, kam poslat přihlášku.
Na levé straně jsou uvedeny informace o kurzu pro začátečníky, tedy pro ty, kteří MZS neumí a ani mu nerozumí. Mohou se také do něj přihlásit i ti, kteří si nejsou jisti se svou produkcí, ani s porozuměním v MZS.
Na pravé straně posteru jsou pak k dispozici informace o kurzu určeném pro mírně pokročilé uživatele MZS. Mohou se však do něj hlásit rovněž zájemci, kteří patří již mezi pokročilé uživatele MZS a kteří si potřebují zopakovat své znalosti v tomto komunikačním systému. Výuka bude probíhat zábavnou formou, prostřednictvím her, kvízu či workshopu. Vše bude v rukou lektorů, kteří jsou umístěni na posteru uprostřed.
Úvodní hodina s Marií Mašláňovou proběhne osobně, výuka s dalším lektorem, Martinem Kuldou, proběhne již online.  Úvodní hodina pro začátečníky i mírně pokročilé bude vždy jen v jednom termínu. Další kurzy, které jsou na posteru uvedeny vlevo i vpravo ve stejném řádku s daným lektorem, budou obsahově, tematicky shodné a jsou nabízeny online ve dvou termínech, aby si účastník kurzu mohl zvolit jeden z termínů, který mu vyhovuje.
Je také možné vybrat si pouze jedno z nabízených témat. Například téma „Cestování“ s Monikou Goldefusovou a jen jeden z nabízených termínů určených pro mírně pokročilé. Nebo lze i jinak kombinovat: vybrat jeden termín nabízený pro jedno téma a jeden termín na zcela jiné téma.
Rovněž si můžete vybrat termíny výuky se všemi pěti lektory, které nabízíme. V tomto případě vám nabízíme slevu. Pokud si však vyberete výuku pouze se dvěma lektory, pak cena za jednu hodinu je uvedena zde dole. Můžete si tak vypočítat celkovou částku za kurz. Záleží na počtu hodin a formě výuky, kterou si vyberete.
Výhodu mají ti, kteří budou absolvovat výuku se všemi lektory. Výhoda spočívá nejen v nižší ceně, ale i v tom, že v případě úspěšně složené závěrečné zkoušky obdrží každý účastník certifikát. Dále získáte i výukové materiály.
Nabízíme opravdu velké množství termínů výuky MZS, ze kterých si lze vybrat. Pokud se budete chtít přihlásit, pak si nejprve vyberte, zda se chcete přihlásit do kurzu pro začátečníky nebo mírně pokročilé. Po tomto zadání se vám automaticky zobrazí nabízené termíny výuky v rámci kurzu. Vy pak zvolíte témata, o která máte zájem a termíny, které vám vyhovují. V případě, že se přihlásíte na výuku v rámci všech témat, pak vám ASNEP poskytne již zmíněnou slevu.
Po odeslání přihlášky vám bude zaslána faktura s celkovou částkou za vámi zvolený kurz. V případě, že částka bude včas uhrazena, vám před začátkem kurzu zašleme odkaz na online připojení v aplikaci Zoom nebo informace k osobnímu setkání i se všemi dalšími podrobnostmi.
Těšíme se na vás!
Prosíme vás také o sdílení této nabízené možnosti s vašimi přáteli a známými.