Setkání komunity 4.1.2024 od 15.30 ve Skautském institutu

V těchto časech společně prožíváme ztrátu, která hluboce zasáhla i naší komunitu. Rozhodli jsme se vytvořit příležitost být v těchto těžkých chvílích spolu.

V těchto časech společně prožíváme ztrátu, která hluboce zasáhla i naší komunitu. Rozhodli jsme se vytvořit příležitost být v těchto těžkých chvílích spolu. Dovolujeme si Vás jménem ASNEP pozvat k neformálnímu setkání, kde bychom měli možnost v bezpečném prostředí společně sdílet zármutek a být spolu. Setkání, kterým se nabídkou péče o komunitu připojuje i ASNEP, proběhne 4. 1. od 15:30 – 17:30 ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v sále Minuta. Setkání navazuje na pietní akci organizovanou studentkami a studenty, která se koná ve čtvrtek 4. 1. od 13:30 Nám, Všem: Pietní průvod a objetí Fildy. Ve Skautském institutu je zajištěna místnost pro společné setkání, přítomnost psycholožky a krizové interventky, k dispozici bude tlumočení do českého znakového jazyka. 

Nepůjde o individuální ani skupinovou terapii, není připraven žádný oficiální program, jde především  o příležitost být jako komunita spolu a mít možnost sdílet svůj zármutek s druhými. Pokud máte pocit, že právě toto setkání je to, co vám může alespoň trochu pomoci při prožívání těžkých chvil, přijďte a připojte se.