Vánoční pohádky pro neslyšící – hodnocení

s radostí vám oznamujeme, že Česká televize dosáhla výjimečného úspěchu během Štědrého dne s vánoční pohádkou pro neslyšící s názvem “Dvě Mařenky”.

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že Česká televize dosáhla výjimečného úspěchu během Štědrého dne s vánoční pohádkou pro neslyšící s názvem “Dvě Mařenky”. Tato pohádka si získala rozsáhlou pozornost a uznání nejen od televizního publika, ale také online na platformě iVysílání, kde ji sledovalo dohromady na obou platformách více než 80 000 diváků. Ocenění si pohádka vysloužila jak od neslyšících, tak od slyšících diváků. Vynikající projev herců v českém znakovém jazyce a profesionální prezentace přispěly k celkovému úspěchu.

Děkujeme za vaši aktivitu v podobě pochval, které dorazily e-mailem do České televize. Tato zpětná vazba hraje klíčovou roli ve tvorbě dalších pohádek. Jsme vděční za vaši podporu a doufáme, že i v roce 2024 budeme moci představit podobně úspěšné a kvalitní pohádky. Můžete se podívat na odkaz: https://www.ceskatelevize.cz/porady/15695787090-pohadky-ve-znakovem-jazyce/22355311350/ , a můžete dále napsat hodnocení pohádky “Dvě Mařenky” na e-mailovou adresu info@ceskatelevize.cz.